Obstarávanie

Nerezové vozíky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
650,00
Konečná suma(Bez DPH):
451,38
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ako celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky je kúpa nerezového vozíka s vyvýšenou plošinou (viď prílohu 1)Všestranný plošinový vozík vyrobený z nerezovej ocele, ktorá sa veľmi ľahko udržuje.   Ľahko sa ovláda vďaka rukoväti na jednej z kratších strán, hladký pojazd zaisťujú 4 otočné kolieska, z ktorých 2 majú brzdu. Ľahko tak vozík v prípade potreby, napr. pri nakladaní alebo vykladaní zabrzdíte na mieste.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Parametre, Hodnota / charakteristika: Výška:     940mm Šírka:     500 mm Hĺbka:     880 mm; Technické vlastnosti: Materiál, Hodnota / charakteristika: Nerez; Technické vlastnosti: Typ pneumatík, Hodnota / charakteristika: tvrdá guma

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Výška k spodnej polici, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 470; Technické vlastnosti: Priemer kolies, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Počet políc, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10,8; Technické vlastnosti: Počet vozíkov, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
OFFICE STAR, s.r.o. 1 541,66 20% EUR 7. December 2017 152399

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×