Obstarávanie

Elektrické prístroje pre domácnosť


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 307,76
Konečná suma(Bez DPH):
2 990,97
Zaplatené:
69.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39700000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
bal
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Elektrické prístroje pre domácnosť

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: varič, Hodnota / charakteristika: dvojplatničkový, s nerezovým plášťom s reguláciou. Zostatkové teplo platničky signalizované kontrolkou aj po vypnutí

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: počet, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: príkon ohrevu, Jednotka: W, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2500; Technické vlastnosti: priemer väčšej platničky, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 180; Technické vlastnosti: priemer menšej platničky, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 145; Technické vlastnosti: pôdorysná dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 510; Technické vlastnosti: pôdorysná šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 335; Technické vlastnosti: výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 90

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GARBIAR Stavebniny s.r.o. 2 3 589,17 20% EUR 6. December 2017 152305

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×