Obstarávanie

Nákup kancelárskych stoličiek


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 835,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 150,00
Zaplatené:
75.83%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39112000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
24.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: materiál poťahu: textil, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: materiál kríža: kovový, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: farba: čierna, šedá, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: poťah: vysoko oteru vzdorný, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: synchrónny mechanizmus s 5 polohami aretácie, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: výškovo nastaviteľné podrúčky s mäkkým povrchom, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: plynový piest, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: kolieska s gumovou obručou, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 9; Technické vlastnosti: výška sedadla, Jednotka: cm, Minimum: 44, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: minimálna výška stoličky, Jednotka: cm, Minimum: 120, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: minimálna šírka stoličky, Jednotka: cm, Minimum: 64, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: minimálna hĺbka sedadla, Jednotka: cm, Minimum: 47, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: minimálna nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: 130, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: nastavenie protiváhy minimálne od, Jednotka: kg, Minimum: 60, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Jarmila Svítková-BIBIONE 4 2 580,00 20% EUR 5. December 2017 152229

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×