Obstarávanie

Notebooky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Rada pre vysielanie a retransmisiu
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 300,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 311,10
Zaplatené:
57.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30213100-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Notebook HP Spectre 13 x360-ae001nc, 13.3 FHD/Touch alebo ekvivalent

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Procesor, Hodnota / charakteristika: Intel® Core i5-8250U; Technické vlastnosti: Pamäť, Hodnota / charakteristika: 8 GB DDR3L; Technické vlastnosti: Displej, Hodnota / charakteristika: 33,8 cm (13,3") IPS Full HD dotykový (1920 x 1080); Technické vlastnosti: Operačný systém, Hodnota / charakteristika: Windows 10 Home; Technické vlastnosti: Pevný disk, Hodnota / charakteristika: 256 GB M.2 SSD NVMe; Technické vlastnosti: Optická mechanika, Hodnota / charakteristika: neobsahuje; Technické vlastnosti: Grafická karta, Hodnota / charakteristika: Intel® UHD 620; Technické vlastnosti: Rozhranie, Hodnota / charakteristika: Touchpad, WiFi ac, USB-C, USB 3.0, FHD IR webkamera, Bluetooth, zvuk Bang & Olufsen, čítačka odtlačkov prstov, podsvietená klávesnica, dotykové pero; Technické vlastnosti: Farba, Hodnota / charakteristika: Dark ash silver/cooper; Technické vlastnosti: Záruka, Hodnota / charakteristika: 2 roky; Technické vlastnosti: Príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: HP Spectre Black Leather Sleeve (Zipper) 13.3"

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Notebook HP Spectre 13 x360-ae001nc, 13.3 FHD/Touch alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MARSANN IT, s.r.o. 5 1 573,33 20% EUR 5. December 2017 152214

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×