Obstarávanie

Kancelárske kreslá otočné


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody a ústav na výkon väzby
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 800,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33193120-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

na použitie v kancelárskych priestoroch; na sedenie; na sedenie pri počítači; pre prácu v kancelárií

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo otočné:, Hodnota / charakteristika: pohodlné, ergonomicky tvarované.; Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo otočné:, Hodnota / charakteristika: kvalitná hojdacia mechanika.; Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo otočné:, Hodnota / charakteristika: výškové nastavenie pomocou plynového piestu v kovovom puzdre.; Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo otočné:, Hodnota / charakteristika: čalúnené do kvalitnej ekologickej kože, alebo pružnej textílie s odolnosťou min. 100 000 cyklov.; Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo otočné - opierky rúk:, Hodnota / charakteristika: opierky rúk vyrobené z kovu alebo tvrdého plastu.; Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo otočné - kríž:, Hodnota / charakteristika: kríž vyrobený z kovu s povrchovou úpravou chrómovanie.; Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo otočné - kolieska:, Hodnota / charakteristika: na tvrdé i mäkké podlahy.; Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo otočné - farba:, Hodnota / charakteristika: šedá, tmavo šedá, čierna, modrá.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo otočné, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 35; Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo otočné - nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: 120, Maximum: 150, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEGA, s.r.o. 4 0,00 0% EUR 5. December 2017 152146

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×