Obstarávanie

Stravné lístky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Botanický ústav Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
121 800,00
Konečná suma(Bez DPH):
119 966,79
Zaplatené:
98.49%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30199770-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
35302.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Zabezpečenie stravovania pre zamestnancov objednávateľa prostredníctvom stravných lístkov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Stravný lístok obsahuje, Hodnota / charakteristika: Názov a logo dodávateľa ; Technické vlastnosti: Stravný lístok obsahuje , Hodnota / charakteristika: Ochranné prvky proti falšovaniu používané pre tlač cenných papierov; Technické vlastnosti: Stravný lístok obsahuje , Hodnota / charakteristika: Rok platnosti stravného lístka ; Technické vlastnosti: Doba platnosti zmluvy, Hodnota / charakteristika: od 01.01.2018 do 31.12.2019

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Nominálna hodnota jedného stravného lístka , Jednotka: €, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3,40; Technické vlastnosti: 1. Predpokladané množstvo odobratých stravných lístkov za 2 roky, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 35302

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
DOXX - Stravné lístky, spol. s r.o. 4 119 966,79 0% EUR 5. December 2017 152107

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×