Obstarávanie

Kovová šatníková skriňa GS2 na sokli


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 535,00
Zaplatené:
72.42%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39122000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kus
Množstvo:
30.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dodanie kovových šatníkových skríň GS2 na sokli

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Materiál kovovej šatníkovej skrine GS2 na sokli, Hodnota / charakteristika: zváraná, kvalitný oceľový plech hrúbky 0,7 - 1,0 mm; Technické vlastnosti: Vybavenie kovovej šatníkovej skrine GS2 na sokli, Hodnota / charakteristika: dvojdverová skriňa, jedna časť má 4 police, druhá časť 1 vešiak, 2 háčiky, 1 polica; Technické vlastnosti: Povrchová úprava kovovej šatníkovej skrine GS2 na sokli, Hodnota / charakteristika: vypaľovací lak z umelej živice, farba sivá; Technické vlastnosti: Kovová šatníková skriňa GS2 na sokli - ostatné vlastnosti:, Hodnota / charakteristika: dvere spevnené výstuhou, odvetrávanie v hornej a dolnej časti dverí, uzamykanie dverí cylindrickým zámkom

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kovová šatníková skriňa GS2 na sokli, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: Rozmery - vxhxš, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 180x50x60

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Educas s.r.o. 3 3 042,00 20% EUR 30. November 2017 151696

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×