Obstarávanie

Diagnostiká


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
442,00
Konečná suma(Bez DPH):
300,14
Zaplatené:
67.9%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33694000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

diagnostiká

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. API 50 CHL Medium - 10x10 ml média so zložením: Polypepton 10 g ), Kvasinkový extrakt 5 g Tween 80 1 ml Hydrogenfosforečnan draselný 2 g Octan sodný 5 g Diamonium-citrát 2 g Síran horečnatý 0,20 g Síran manganatý 0,05 g Bromkresolová červeň 0,17 g Demineralizovaná voda 1000 ml, pH 6,7-7,1., Hodnota / charakteristika: pripravené médium, určené k identifikácii rodu Lactobacillus a príbuzných rodov, na základe fermentácie 49 sacharidov pripravených v stripoch API 50 CH.; Technické vlastnosti: 2. API 50 CH 10 Strips - 49 testovacích sacharidových substrátov nanesených na testovacích prúžkoch. obsah : 10 testovacích prúžkov API 50 CH, 10 inkubačných boxov, 10 výsledkových tabuliek a príbalový leták., Hodnota / charakteristika: štandardizovaný systém spojujúci 50 biochemických testov na štúdium sacharidového metabolizmu mikroorganizmov rodu Lactobacillus v súčinnosti s API CHL médiom.; Technické vlastnosti: API Mineral oil,  1x125 ml. -  bezfarebná olejovitá tekutina, 125 ml oleja s minerálmi, ktorý sa používa v súčinnosti s API systémom., Hodnota / charakteristika: slúži na vytvorenie anaeróbneho prostredia, je to olej kompatibilný pre API systém, zalievajú sa ním jamky testovacích prúžkov.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. API 50 CHL Medium, 10 ampulí po 10 ml/bal., Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2. API 50 CH 10 Strips, 10 testovacích prúžkov/bal., Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 3. API Mineral oil, 1x125 ml./bal., Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
O.K.SERVIS BioPro, s.r.o. 1 360,17 20% EUR 29. November 2017 151554

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×