Obstarávanie

Roztoky a membrána určené na metódu reverznej hybridizácie, držiaky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
756,00
Konečná suma(Bez DPH):
524,71
Zaplatené:
69.4%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33694000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

materiál  a pomôcky na výskumné a výukové účely

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. 20 % SDS - roztok na premývanie membrány počas metódy reverznej hybridizácie, Hodnota / charakteristika: Applichem. PH roztoku je 7.0 - 10.5, obsahuje 200g/l SDS. Priehladny, 1 litrový roztok; kvalita: vhodný na molekulárnu biológiu. K okamžitému použitiu a vhodný na metódu reverznej hybridizácie.; Technické vlastnosti: 2. 20X SSPE buffer  - roztok na premývanie membrány počas metódy reverznej hybridizácie.                                                                      AccuGENE 20X SSPE buffer Lonza .Zloženie: : 3.0 M NaCl, 0.2 M NaH2PO4, H2O, 0.02 M EDTA, pH 7.4. Roztok je bez DNAáz a RNaáz a proteáz. Reagence sú pripravené s 18 megOhm vodou, filtrované cez 0.2 micron filter, a naplnené do sterilných fliaš., Hodnota / charakteristika: Roztok je 20x koncentrovaný. Balenie 1 liter; kvalita: vhodný na molekulárnu biológiu. K okamžitému použití a vhodný na metódu reverznej hybridizácie.; Technické vlastnosti: 3. membrána Biodyne® C 0.45 μm, 24 cm x 3 m - Vysoko senzitívna membrána slúžiaca k naviazaniu sond s aminoskupinou na 5 konci.                  Membrána je nabitá negativne, šírka pórov je 0,45 μm, veľkosť membrány je 24 cmx3m. Membrána je odolná bežným rozpúštadlám ako je acetón, alkohol, chlórované alifatické uhľovodíky, formamide, 2M NaOH, DMSO a dimethylformamide. Nie je kompatibilná s koncentrovanou kyselinou mravenčou (> 50%), HCl (> 4M), oxidizačnými agentsmi a dlhými expozíciami (dni až týždne) roztokmi s pH < 2., Hodnota / charakteristika: Negatívne nabitá nylonová membrána 66. Na membránu je možné naviazať kovalentne sondy s aminoskupinou na 5‘ konci. Membránu je možné regenerovať a použiť mnohonásobne.; Technické vlastnosti: 4. Horizontálny držiak na 1,5/2 ml kartonové krabičky určený do hlbokomraziacieho boxu., Hodnota / charakteristika: Držiak má rozmery 279×423×140 a je vhodný do truhlicového hlbokomraz. boxu. Určený na 15 karton. krabiček s výškou 50 mm (krabičky na 1,5/2 ml ependorfky).  Odoláva teplote – 200 °C.; Technické vlastnosti: 5. Vertikálny držiak na 1,5/2 ml kartonové krabičky určený do hlbokomraziacieho boxu., Hodnota / charakteristika: Rozmery 500×140×140 a je vhod. do truhlic. hlbokomraz. boxu. Krabičky je možno zaistiť s uzav. tyčou. Na 9 karton. krabičiek s výškou 50 mm (krabičky na 1,5/2 ml ependorfky). Odoláva teplote – 200 °C.; Technické vlastnosti: 6. Minerálny olej vhodný na PCR, slúži ako izolační vrstva, aby zabránil kontaminácii PCR produktov a prostredí., Hodnota / charakteristika: Olejový roztok, Bod vzplanutia >110°(230°F). Ľahký. Stupeň čistoty: molekulárna biologia.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. 20 % SDS - roztok na premývanie membrány počas metódy reverznej hybridizácie, bal. - 1 liter, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2. 20X SSPE buffer Lonza - roztok na premývanie membrány počas metódy reverznej hybridizácie, bal. - 1 liter, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: 3. membrána Biodyne® C 0.45 μm, 24 cm x 3 m - Vysoko senzitívna membrána slúžiaca k naviazaniu sond s aminoskupinou na 5 konci., Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 4. Horizontálny držiak na 1,5/2 ml kartonové krabičky určený do hlbokomraziacieho boxu., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 5. Vertikálny držiak na 1,5/2 ml kartonové krabičky určený do hlbokomraziacieho boxu s poistnou uzavieracou tyčou., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 6. Minerálny olej vhodný na PCR, slúži ako izolační vrstva, aby zabránil kontaminácii PCR produktov a prostredí, bal. - 1 liter, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 629,66 20% EUR 29. November 2017 151548

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×