Obstarávanie

Magnetické miešadlo bez ohrevu, pH / °C meter


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
710,40
Konečná suma(Bez DPH):
486,10
Zaplatené:
68.42%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141625-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
bal
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

pH / °C meter je určený pre potreby vedeckého výskumu.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: obsah súpravy s transportným puzdrom:, Hodnota / charakteristika: kufrík, elektróda a snímač teploty s dĺžkou kábla 1m, roztoky na pH kalibráciu elektródy (4,01 / 7,00 / 10,00); Technické vlastnosti: vyhotovenie:, Hodnota / charakteristika: IP 67 vodotesný kryt, veľký displej a ľahko ovládateľná klávesnica; Technické vlastnosti: funkcie:, Hodnota / charakteristika: automatická teplotná kompenzácia; 50 dátových súborov v prehľadávateľnej pamäti; Technické vlastnosti: ďalšie funkcie:, Hodnota / charakteristika: funkcia automatického vypnutia (30 minút nepoužívania); rozpoznávanie ofsetu elektród; automatické uzamknutie a držanie zobrazenia na displeji; Technické vlastnosti: rozšírená kapacita pamäte:, Hodnota / charakteristika: 250 súborov údajov; Technické vlastnosti: vodotesný port USB na prenos údajov do počítača:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: hodiny reálneho času pre uložené údaje:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: pripomienka na kalibráciu:, Hodnota / charakteristika: voliteľné od 0 do 60 dní; Technické vlastnosti: príslušenstvo:, Hodnota / charakteristika: elektróda k prenosnému pH/°C metru - Epoxidová gélová elektróda so vstavaným teplotným snímačom, káblom 1 m a konektorom BNC 1; Technické vlastnosti: záruka:, Hodnota / charakteristika: 3 roky pre prístroj a 6 mesiacov pre elektródy / sondy / káble

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: množstvo:, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: životnosť batérie:, Jednotka: hod, Minimum: 1000, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: dĺžka kábla:, Jednotka: m, Minimum: 1, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 583,33 20% EUR 27. November 2017 151328

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×