Obstarávanie

Dezinfekčné, hygienické, čistiace a leštiace potreby


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody a ústav na výkon väzby
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 100,69
Zaplatené:
55.03%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24455000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

"A" Sekusept plus alebo ekvivalent 2 l; "B" Skinman Scrub Antimikrobiálna umývacia emulzia alebo ekvivalent 500 ml; "C" Incidin Liquid alebo ekvivalent 1 l; "D" Tekuté mydlo antibakteriálne 5 l; "E" Gél na ruky antibakteriálny 500 ml; "F" Vlhčené utierky antibakteriálne

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: "A" Sekusept plus alebo ekvivalent 2 l, Hodnota / charakteristika: Kvapalný koncentrovaný bezaldehydový dezinfekčný prostriedok, určený na dezinfekciu a čistenie nástrojov z kovu, skla a plastov, anesteziologického príslušenstva; Technické vlastnosti: "A" Sekusept plus alebo ekvivalent 2l, Hodnota / charakteristika: Oblasť použitia: Dezinfekcia nástrojov (vrátane TBC), dezinfekcia nástrojov v ultrazvukovej kúpeli, účinnosť proti HBV, účinnosť proti HIV, účinnosť proti iným vírusom - Adeno, Vaccinia, Papova; Technické vlastnosti: "B" Skinman Scrub Antimikrobiálna umývacia emulzia alebo ekvivalent 500 ml, Hodnota / charakteristika: Dezinfekčný kvapalný prostriedok určený na priamu dezinfekciu rúk. Je určený pre hygienickú a chirurgickú dezinfekciu rúk (HDR a CHDR).; Technické vlastnosti: "B" Skinman Scrub Antimikrobiálna umývacia emulzia alebo ekvivalent 500 ml, Hodnota / charakteristika: Spektrum účinnosti: baktericídne (vrátane TBC a MRSA), virucídne (vrátane HBV a HIV), fungicídne.; Technické vlastnosti: "C" Incidin Liquid alebo ekvivalent 1 l, Hodnota / charakteristika: Tekutý dezinfekčný prípravok na báze alkoholov určený na priame použitie, pre rýchlu a bezpečnú dezinfekciu predmetov a plôch postrekom.; Technické vlastnosti: "C" Incidin Liquid alebo ekvivalent 1 l, Hodnota / charakteristika: Spektrum účinnosti: baktericídne, fungicídne, virucídne (obmedzené spektrum vírusov vr. HBV, HIV) a tuberkulocídne.; Technické vlastnosti: "D" Tekuté mydlo antibakteriálne 5 l, Hodnota / charakteristika: Tekuté mydlo a antibakteriálnou prísadou.; Technické vlastnosti: "E" Gél na ruky antibakteriálny 500 ml, Hodnota / charakteristika: Antibakteriálny gél na ruky, určený na ničenie baktérií a vírusov bez použitia vody, s biocídnym a fungicídnym účinkom. Vhodný na ochranu a dezinfekciu rúk pri bežnom cestovaní, či pohybe verejnosti.; Technické vlastnosti: "E" Gél na ruky antibakteriálny 500 ml, Hodnota / charakteristika: Obsah 500 ml, nádoba opatrená pumpičkou.; Technické vlastnosti: "F" Vlhčené utierky antibakteriálne, Hodnota / charakteristika: Vlhčené antibakteriálne utierky určené na ničenie baktérii a vírusov, vhodné na umývanie plôch. Nezanechávajú škvrny ani zápach, neobsahujú bielidlo. Balenie obsahuje 40 ks utierok.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: "A" Sekusept plus alebo ekvivalent 2 l, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: "B" Skinman Scrub Antimikrobiálna umývacia emulzia alebo ekvivalent 500 ml, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 150; Technické vlastnosti: "C" Incidin Liquid alebo ekvivalent 1 l, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: "D" Tekuté mydlo antibakteriálne 5 l, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: "E" Gél na ruky antibakteriálny 500 ml, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40; Technické vlastnosti: "F" Vlhčené utierky antibakteriálne, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MARTEK MEDICAL a. s. - organizačná zložka 3 1 320,83 20% EUR 24. November 2017 151154

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×