Obstarávanie

Univerzálny sústruh Proma SPB-550/400


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Stredná odborná škola
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 670,00
Konečná suma(Bez DPH):
972,22
Zaplatené:
58.21%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42621000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Univerzálny sústruh na spracovanie kovov

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Točný priemer nad lôžkom, Hodnota / charakteristika: 250 mm; Technické vlastnosti: Točný priemer nad suportom, Hodnota / charakteristika: 150 mm; Technické vlastnosti: Točná dĺžka, Hodnota / charakteristika: 550 mm; Technické vlastnosti: Priechod vretena, Hodnota / charakteristika: 20 mm; Technické vlastnosti: Kužeľ vretena, Hodnota / charakteristika: Mk III; Technické vlastnosti: Kužeľ pinoly, Hodnota / charakteristika: Mk II; Technické vlastnosti: Rozsah otáčok, Hodnota / charakteristika: 125-2000/min (6 st.); Technické vlastnosti: Závity metrické, Hodnota / charakteristika: 0,1 - 2,5 (17 st.); Technické vlastnosti: Závity palcové, Hodnota / charakteristika: 8 - 35 (15 st.); Technické vlastnosti: Posuv pinoly, Hodnota / charakteristika: 68 mm; Technické vlastnosti: Aut. posuv pozdĺžny, Hodnota / charakteristika: 0,1 - 0,2 mm/ot. (2 st.); Technické vlastnosti: Príkon, Hodnota / charakteristika: 600 W / 400 V; Technické vlastnosti: Celkové rozmery  (d x š x v), Hodnota / charakteristika: 1085 x 588 x 460 mm; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Hodnota / charakteristika: 130 kg

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Univerzálny sústruh Proma SPB-550/400, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ing. Ján Buchanec BB TRADE 3 1 166,67 20% EUR 24. November 2017 151151

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×