Obstarávanie

kancelárske stoličky +podrúčky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
600,00
Konečná suma(Bez DPH):
270,83
Zaplatené:
45.13%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39130000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
balík
Množstvo:
5.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

kancelárska pracovná stolička - 5 kusov; podrúčky - 10 kusov /5párov/

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: farba stoličiek, Hodnota / charakteristika: šedo-čierna; Technické vlastnosti: s vysokým operadlom, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: asynchrónny mechanizmus - nezávislé nastavenie uhla sedadla a operadla, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: nastavenie výšky operadla mechanizmum up-down, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: plynový piest, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: kancelárska stolička šedo-čierna, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: 120, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška, Jednotka: cm, Minimum: 106, Maximum: 125,50, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: šírka sedadla, Jednotka: cm, Minimum: 51, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hĺbka, Jednotka: cm, Minimum: 46, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 15,1, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: podrúčky čierne /5párov/, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
CODUM s.r.o. 2 325,00 20% EUR 20. November 2017 150688

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×