Obstarávanie

Oceľové zvodidlo Fracasso - súčasti


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
12 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
10 033,12
Zaplatené:
82.23%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44000000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
441.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Oceľové zvodidlá Fracasso na opravu a výmenu poškodených dielov existujúceho bezpečnostného zariadenia typu Fracasso.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: technický predpis, Hodnota / charakteristika: TPV 01/2009, TVP 01/2009 Dodatok č.1

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Zvodnica 2n dĺ. 4320 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Zvodnica 3n dĺ. 4320 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Zvodnica 3n dĺ. 4820 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: Stĺpik U rozmer 120x80x5 mm dĺ. 1500 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: Dištančný diel H2 32920, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Zvodnica 2n dĺ. 4320 mm, R=10m  vnútorný oblúk, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Skrutka M16x40 špecial zúžený driek, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 300; Technické vlastnosti: Dištančný diel 3n 35975, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SVOM, spol. s r.o. 2 12 039,75 20% EUR 20. November 2017 150383

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×