Obstarávanie

4817 Chemikálie, spotrebný materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 186,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 186,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33696500-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. SigmaSpin™ Sequencing Reaction Clean-Up post-reaction clean-up – 2ks: - Kit určený na purifikáciu PCR produktov, 70 rxn,; 2. HiDi Formamid (4x5ml) – 1ks: - Vysoko deionizovaný formamid sformulovaný so stabilizérom, pripravený na injektáž roztoku pre všetky aplikácie vykonávané na ABI 3500 genetických analyzátoroch; 3. Polymer POP7 – 1ks: -Polymér ako výplň tenkých kapilár, vhodný na sekvenovanie a fragmentovú analýzu, kompatibilný  s ABI 3500; 4. CATHODE BUFFER CONTAINER 3500 SERIES – 1ks: -Jednorázovo použiteľný umelohmotný kontajner s katódovým pufrom pre kapilárovú elektroforézu kompatibilné s genet.analyzátorom ABI 3500; 5. ANODE BUFFER CONTAINER 3500 SERIES – 1ks: -Jednorázovo použiteľný umelohmotný kontajner s anódovým pufrom pre kapilárovú elektroforézu kompatibilný s genet.analyzátorom ABI 3500; 6. Qubit™ dsDNA BR Assay Kit - 1ks: - Vysoko selektívny kit určený na meranie koncentrície ds DNA 100 pg/µl–1,000 ng/µl, kompatibilný s fluorometrom Qubit, počet reakcií 500; 7. SALSA MLPA ME042 CIMP probemix – 100 rxn – 1ks: - Probemix pre detekciu metylácie CpG ostrovčekov zahŕňajúci próby navrhnuté pre gény CACNA1G, CDKN2A, CRABP1, IGF2, MLH1, NEUROG1, RUNX3 and SOCS1; 8. SALSA MLPA EK1 reagent kit – 100 rxn – FAM – 1ks: Reakčný kit, ktorý je kompatibilný s probemixom pre detekciu metylácie v CpG miestach. Kit je kompatibilný s automatickým sekvenátorom ABI 3500.; 9. GelRed 0,5ml – 1ks: - mimoriadne citlivé, extrémne stabilné a ekologicky bezpečné fluorescenčné farbivo nukleovej kyseliny určené na nahradenie vysoko toxického etidiumbromidu (EB) na farbenie dsDNA,; 10. Qubit assays tubes – 1ks: -Mikroskúmavky s objemom  500ul, bezfarebné, vyrobené z polypropylénového materiálu, s plochým viečkom so zobáčikom na minimalizáciu odparovania vzorky a samovoľnému otváraniu, použiteľné na meranie koncentrácie nukleových kyselín na prístroji Qubit.; 11. Nitril. Vyšetrovacie rukavice – 38 balení: - nepúdrové rukavice určené na prácu v laboratóriu, vyrobené zo syntetického nitril kaučuku, veľkosť M, množstvo 100 ks/1 balenie

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lambda Life a.s. 1 3 186,00 0% EUR 15. November 2017 150180

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×