Obstarávanie

Brity na snehové radlice-gumené.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 614,00
Konečná suma(Bez DPH):
840,00
Zaplatené:
52.04%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
19510000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
61.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Gumené brity na snehové radlice používané na zimnú údržbu ciest pre odstraňovanie nánosov snehu z pozemných komunikácií..

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Konštrukcia - špeciálna oderuvzdorná guma, zalisovaná textilná vložka, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Farba, Hodnota / charakteristika: čierna; Technické vlastnosti: Tvrdosť, Hodnota / charakteristika: 70 °Sh

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Gumený brit, rozmer: 1000mmx200mmx40mm, (počet ks britov do sady - 4 ks, 5 sád), Jednotka: ks, Minimum: 4, Maximum: 20, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Gumený brit, rozmer: 860mmx200mmx40mm, (počet ks britov do sady - 4 ks, 2 sady), Jednotka: ks, Minimum: 4, Maximum: 8, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Gumený brit, rozmer: 600mmx200mmx40mm, (počet ks britov do sady - 6 ks, 2 sady), Jednotka: ks, Minimum: 6, Maximum: 12, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Gumený brit, rozmer: 500mmx200mmx40mm,  (počet ks britov do sady - 7 ks, 3 sady), Jednotka: ks, Minimum: 7, Maximum: 21, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MOTOSPOL SK s.r.o. 6 840,00 0% EUR 15. November 2017 150089

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×