Obstarávanie

Konferenčná stolička


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
228,00
Konečná suma(Bez DPH):
105,55
Zaplatené:
46.29%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
12.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Konferenčná stolička, Hodnota / charakteristika: s kovovou podstavou zváranou z oceľovej rúrky ukončenou podlahovými krytkami; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: povrchové vyhotovenie kovovej kostry stoličky v odtieni čierna ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: vnútorná konštrukcia sedadla a operadla z bukovej preglejky; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: široký sedák umožňuje pohodlné sedenie; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Materiál: látka, 366g/m2, 100% polyester; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Farba: šedá; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Rozmery: celková výška: 82 cm (±3 cm), šírka: max. 54,5 cm, výška sedenia: min. 47 cm, hĺbka sedenia: 42,5 cm (±3 cm); Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: stohovateľné

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
NABIMEX, s.r.o. 3 126,67 20% EUR 14. November 2017 150080

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×