Obstarávanie

Vodný kúpeľ s príslušenstvom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 402,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 401,90
Zaplatené:
99.99%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42943000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

s digitálnym, veľkým ľahko čitateľným LCD displejom a vaničkou s krytom. Minimálne parametre na displeji majú byť aktuálna teplota, nastavená teplota, indikácia cirkulácie, indikácia zohrievania. Kúpeľ so 6 litrovou kapacitou  kvapaliny s minimálnym výkonom 1,1kW. Požaduje sa maximálny vonkajší rozmer 206×340×406 mm s minimálnym rozmerom vaničky 110×100×152 mm. Kvôli bezpečnosti sa vyžaduje aby kúpeľ splnil min. DIN 12876-1, Safety Class I. s možnosťou nastavenia limitov teploty ako i alarm pre nízku hladinu kvapaliny.; Teplota je nastaviteľná od +10 (od okolitej teploty) až do 135 °C so stabilitou min. +/- 0,07°C . Zabudovaná cirkulačná pumpa má kapacitu 11,9 l/min a 120mbar, pričom vodný kúpeľ je možné napojiť na externý okruh. Pre bezpečné a ľahké čistenie kúpeľa sa vyžaduje aby samotná ovládacia jednotka bola ľahko oddeliteľná od kúpeľa.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 1 401,90 0% EUR 10. November 2017 149850

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×