Obstarávanie

Počítač s príslušenstvom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
987,50
Konečná suma(Bez DPH):
683,32
Zaplatené:
69.19%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30213300-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Dodávka nového, nepoužívaného počítača s príslušenstvom vrátane balenia, dopravy, vyloženia na konkrétne pracovisko uvedené v objednávke, záruky a všetkých nákladov potrebných na realizáciu zákazky.; 2. Počítač bude využívaný na projekte EŠIF - spolufinancované z fondov EÚ.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1.1. Procesor, Hodnota / charakteristika: min. 4-jadrový, frekvencia 2,7 GHz, Cache: min.6 MB, Core Boost, Frekvencia min.3,3 GHz. Automatické pretakovanie, podpora virtualizácie napr.Intel Core i5 6400 Skylake a vyšší alebo ekvivalentný; Technické vlastnosti: 1.2. Grafická karta a displej, Hodnota / charakteristika: min. 4 GB, display: LCD/LED IPS min.27", max. rozlíšenie min. 1920 x 1080, full HD; Technické vlastnosti: 1.3 .Operačný systém, Hodnota / charakteristika: 64-bitový Windovs 10 alebo ekvivalent; Technické vlastnosti: 1.4. Operačná pamäť, Hodnota / charakteristika: RAM: DDR4 min. 16GB; Technické vlastnosti: 1.5. Úložný priestor, Hodnota / charakteristika: kombinácia HDD min. 1 TB + SSD min.100 GB; Technické vlastnosti: 1.6. Výstupné konektory, Hodnota / charakteristika: min.5x USB (z toho min. 2x USB 3.0/3.1), 2x HDMI, LAN, výstup pre slúchadlá/reproduktor; Technické vlastnosti: 1.7.Ďalšia výbava, Hodnota / charakteristika: Bluetooth, čítačka pamäťových kariet, optická mechanika DVD±RW, reproduktory, webová kamera, Wi-Fi 802.11ac; Technické vlastnosti: 1.8.Rozmery, hmotnosť, Hodnota / charakteristika: max. 61 x 51 x 23 cm, max.11 kg; Technické vlastnosti: 1.9. Príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: bezdrôtová klávesnica, myš, napájací kábel; Technické vlastnosti: 1.10. Zdroj, Hodnota / charakteristika: max. 150 W; Technické vlastnosti: 1.11. farebné prevedenie, Hodnota / charakteristika: čierna; Technické vlastnosti: 1.12. Ak sa v opisnom formulári uvádzajú údaje alebo odkazy na konkrétneho výrobcu, výrobný postup, značku, obchodný názov, patent alebo typ, umožňuje sa dodávateľom predloženie ponuky s ekvivalentným riešením s porovnateľnými resp. lepšími parametrami., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 1.13. Súčasťou dodávky je autorizovaný záručný servis vykonávaný kvalifikovanými osobami a bezplatná údržba tovaru počas záručnej doby v cene zákazky. V prípade potreby odstránenia vady/poruchy tovaru mimo sídla objednávateľa, dodávateľ znáša všetky náklady s tým spojené (napr. doprava)., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Počítač s príslušenstvom, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
mediatip.sk, s. r. o. 3 819,99 20% EUR 10. November 2017 149845

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×