Obstarávanie

Kancelársky papier, Obal


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
255,00
Konečná suma(Bez DPH):
177,08
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30197642-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor podľa technickej špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Kancelársky papier, Hodnota / charakteristika: formát: A4; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: počet listov papiera v balíku: 500 ks; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: hmotnosť/gramáž, ISO 536: 80g/m2 / ± 3; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: hrúbka, ISO 534: 102-110 µm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: belosť, CIE, ISO 11475: 161% /± 3; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: opacita/nepriehľadnosť, ISO 2471: 91 %

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Kancelársky papier A4, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 85; Technické vlastnosti: 2. Obal z PU kože MIDEL na 10 kreditných kariet, zapínanie na druk 80 x 107 x 10 mm, čierna farba, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Tibor Varga TSV PAPIER 1 212,50 20% EUR 9. November 2017 149807

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×