Obstarávanie

Vybavenie detského ihriska


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Sabinov
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
8 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
5 208,32
Zaplatené:
62.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
37535200-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

rozvoj fyzickej kondície a motorických schopností deti; voľný čas, oddych, relax

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: preklápacia hojdačka pre štyri deti od 3 do 12 rokov, dĺžka 3,5 m, Hodnota / charakteristika: materiál: kov/drevo ošetrené impregnačným náterom; Technické vlastnosti: veľký kolotoč na sedenie s operadlami pre deti od 3 do 8 rokov, priemer cca 1,6 m, Hodnota / charakteristika: priemer zariadenia cca 1,6 m; materiál: kov/drevo ošetrené impregnačným náterom, podlaha protišmyková; Technické vlastnosti: reťazový chodník so zábradlím pre deti od 3 do 12 rokov, Hodnota / charakteristika: materiál: kov/drevo ošetrené impregnačným náterom; Technické vlastnosti: preklápacia hojdačka pre dve deti od 3 do 12 rokov, dĺžka 3,0 m, Hodnota / charakteristika: materiál: kov/drevo ošetrené impregnačným náterom; Technické vlastnosti: pružinová hojdačka pre dve deti, Hodnota / charakteristika: 1 ks - koník, 1 ks - motorka, 1 ks -pes alebo ekvivalent; materiál: kov/drevo ošetrené impregnačným náterom; Technické vlastnosti: kovová informačná tabuľa s popisom, Hodnota / charakteristika: materiál: kov/plast

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: preklápacia hojdačka pre štyri deti, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: veľký kolotoč na sedenie s operadlami, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: reťazový chodník so zábradlím, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: preklápacia hojdačka pre dve deti, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: pružinová hojdačka pre dve deti, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: kovová informačná tabuľa s popisom, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
DETSKÉ IHRISKÁ, s.r.o. 4 6 249,99 20% EUR 10. November 2017 149799

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×