Obstarávanie

Dewarova nádoba


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
684,00
Konečná suma(Bez DPH):
469,49
Zaplatené:
68.63%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44610000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dewarova nádoba na skladovanie a transport kvapalného dusíka.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: vyhotovenie:, Hodnota / charakteristika: konštrukcia ľahkej zliatiny s krkom kompozitného materiálu

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: množstvo:, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: kapacita:, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12,2; Technické vlastnosti: priemer:, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 308; Technické vlastnosti: výška:, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 584; Technické vlastnosti: denné odparovanie:, Jednotka: l / deň, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0,18; Technické vlastnosti: čas statického držania:, Jednotka: deň, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 67

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 563,39 20% EUR 9. November 2017 149737

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×