Obstarávanie

Zdravotnícky spotrebný materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
383,00
Konečná suma(Bez DPH):
110,00
Zaplatené:
28.72%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141220-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1.    Jednorazová intravenózna kanyla s portom a krídelkami, sterilná, modrá 22G, priemer 0,9 mm, dĺžka 25mm, prietok 36 ml/min. Vbalení 50ks.; 2.    Skladané utierky papierové jednovrstvové typu Z-Z, zelené, V kartóne 20 balení po 250 kusov,  rozmer približne 25x22cm.; 3.    Jednorázová sterilná spojovacia hadička jednocestná  - spája infúzne, alebo transfúzny súpravy s ďalšími komponentmi. Hadička PVC transparentný 1,9/2,9 mm, dĺžka 450 mm, zakončenie Female Luer Lock/Male Luer Lock.; 4.    Tampón gázový stáčaný rozmer 12 x12 cm  alebo 15 x 15 cm, v balení 100 kusov.; 5.    Alkoholový tampón, samostatne balený, určený na dezinfekciu pokožky. Vhodné pre zdravotnícke zariadenia ako dezinfekcia pred použitím ihly. V balení 100 kusov.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Kanyla intravenózna s portom, s krídelkami – modrá. V balení 50 kusov, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: 2. Skladané papierové utierky papierové, typu Z-Z, rozmer približne 25x22cm, zelené, v kartóne 20 bal. po 250 kusov., Jednotka: kartón, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 3. Spojovacia hadička jednocestná, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 120; Technické vlastnosti: 4. Tampón gázový stáčaný 12 x 12 cm alebo 15x15 cm, 100 ks v balení, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: 5.Alkoholový tampón určený na dezinfekciu pokožky. Vhodné pre zdravotnícke zariadenia ako dezinfekcia pred použitím ihly, 100 ks v balení, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
K&M MEDIA s. r. o. 2 110,00 0% EUR 6. November 2017 149305

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×