Obstarávanie

digitálna lupa, špachtle a nálepky na označenie mikroskúmaviek


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Botanický ústav Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
805,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33100000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
bal.
Množstvo:
7.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: prenostná digitálna lupa s 4,3" HD dotykovým displejom s jasným LED osvetlením a vstavaným meracím softvérom. Počas pripojenia k počítaču sa na monitore počítača zobrazuje živý obraz na ešte väčšie zobrazenie. Funkcia merania a porovnávania pomocou nastaviteľných stupníc a šablón, možnosť uložiť až 10 000 snímok testov v HD kvalite na kartu SD a preniesť ich do počítača, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: vysoká hĺbka ostrosti a schopnosť pripojiť sa k stolnej trojnožke na použitie v rozličných prevádzkových vzdialenostiach, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: súčasné porovnávacie merania cieľa versus aktuálneho stavu sú možné cez rozdelenú obrazovku na počítači, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: zväčšenie na displeji, Hodnota / charakteristika: 4x; 5x; 6x; 8x; 10x; 12x; 15x; Technické vlastnosti: Výrobok požadujeme dodať od výrobcu Eschenbach., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 0,00 0% EUR 3. November 2017 149304

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×