Obstarávanie

Membránové filtre, kolóny


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Výskumný ústav vodného hospodárstva
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 373,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 143,83
Zaplatené:
83.3%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42910000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celý rozsah špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

analýza vzoriek vody

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Diskové membránové filtre PALL Supor ®-100 PES,hydrofilné porozita 0,1 µm, priemer 47 mm, hrúbka 132 µm, typická rýchlosť filtrácie pre vodu:5 mL/min/cm2 pri 0,7 bar, nízka afinita k biomolekulám, extrahovateľné látky < 4% , nesterilné, autoklávovateľné, 100ks/bal, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Diskové membránové filtre Supor ®-100 PES, (polyethersulfone membrane), hydrofilné, porozita 0,1 µm, priemer 90 mm, hrúbka 132 µm, typická rýchlosť filtrácie pre vodu: 5 mL/min/cm2 pri 0,7 bar, nízka afinita k biomolekulám, extrahovateľné látky < 4% , nesterilné, autoklávovateľné, 100ks/bal, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Prázdne polypropylénové SPE kolónky s polyetylénovými fritkami, porozita 20 µm, objem 3 mL, 100 ks v bal., predfritkované (Empty polypropylene SPE Tube with PE frits, 20 µm porosity,volume 3 mL,pre-fritted, pk of 100), Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 1 372,60 20% EUR 6. November 2017 149134

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×