Obstarávanie

Sušiareň s prirodzeným prúdením vzduchu v komore


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 750,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 739,00
Zaplatené:
99.37%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42716200-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Sušiareň s prirodzeným prúdením vzduchu v komore: 1ks; Objem komory: min. 108 litrov; Cirkulácia vzduchu: prirodzené prúdenie vzduchu v komore; Priestorová teplotná odchýlka:  2-4 °C; Časová odchýlka:  0,2 – 0,7 pri 150 °C; Nadstavenie teploty:  po 0,1 °C do 99,9 °C a po 0,5 °C do 300 °C; Časovač: 1- 99 dní; Ohrevné telesá nie sú v priamom kontakte s atmosférou v komore;; Akustický a vizuálny alarm prekročenia nadstavených hodnôt; Možnosť nastavenia set-point hodnoty teploty; Regulátor s dotykovým ovládaním; Rozmery (š x h x v): vonkajšie  rozmery max. : 745 x 584 x 867 mm / vnútorné rozmery: min. 560 x 400 x 480 mm; Hmotnosť max. 72 kg; Vyhotovenie: skriňa a vnútorný plášť komôr z nerezu, police z nerezového pletiva; Požadovaná súčasť dodavky: min. 2 kusy políc s nosnosťou max. 30 kg/jedna polica

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
FISHER Slovakia, spol. s r.o. 2 1 739,00 0% EUR 2. November 2017 149125

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×