Obstarávanie

Stojany na 5 ml centrifugačné skúmavky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Botanický ústav Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
160,00
Konečná suma(Bez DPH):
111,10
Zaplatené:
69.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38436160-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sada
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Stojan pre 5 ml centrifugačné skúmavky, Hodnota / charakteristika: šxhxv   260x113x105; Technické vlastnosti: Stojan pre 5 ml centrifugačné skúmavky, Hodnota / charakteristika: PP, biely, špeciálne navrhnutý pre 5 ml centr. skúmavky, vrátane značky Eppendorf. Aj pre ďalšie skúmavky s priemerom od 13 do 16 mm. Odolný voči korózii. Držadlá pre ľahkú prepravu a stohovanie.; Technické vlastnosti: Stopky/minútky štvorkanálové, Hodnota / charakteristika: Veľký displej s 19 mm vysokými číslicami, je možné nastaviť ľubovoľný čas, odpočítavanie až do 99 hodín 59 minút 59 sekúnd, odpočet prebieha po 1 sekunde s presnosťou 0.01%.; Technické vlastnosti: Stopky/minútky štvorkanálové, Hodnota / charakteristika: Hlasný alarm pri dosiahnutí nuly trvá 1 minútu alebo ho možno vypnúť ručne. Magnet na zadnej strane prístroja -umiestnenie na kovovom povrchu, vyklápací stojan -na stole.; Technické vlastnosti: Stopky/minútky štvorkanálové, Hodnota / charakteristika: Dodávané s batériou a kalibračným listom

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Stojan pre 5 ml centrifugačné skúmavky, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: priemer diery, Jednotka: mm, Minimum: 13, Maximum: 16, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: horná výška "police", Jednotka: mm, Minimum: 34, Maximum: 34, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Stopky/minútky  4-kanálové, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 133,33 20% EUR 2. November 2017 149089

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×