Obstarávanie

Chladničky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
910,00
Konečná suma(Bez DPH):
729,00
Zaplatené:
80.1%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39711130-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Kombinovaná chladnička – 1 ks: Chladnička s mrazničkou hore, dvojdverová; Objem celkom: 228 l; Smer otvárania dverí: doprava; Hlučnosť: 40 dB; LED osvetlenie; Energetická trieda A++; Ročná spotreba elektrickej energie: 185 kWh; Chladnička: klimatická trieda 10-38oC / SN-ST; Objem: 184 l; počet políc: 4; Mraznička:  objem 44 l; trieda ****; mraziaci výkon 3 kg / 24 hodín; umiestnenie mrazničky hore; počet priehradiek 2; Farba: biela; Šírka: 54,5 cm, Výška: 140,4 cm, Hĺbka: 60,4 cm; 2. Chladnička–2ks: chladnička jednodverová; čistá kapacita chladiaceho priestoru:  viac ako 300 litrov; automatické odmrazovanie chladiacej priehradky; funkcia rýchleho chladenia; elektronická kontrola teploty s LED indikátormi; poličky chladničky: plná šírka, sklenené s lištou; príkon 80(W); spotreba el. energie 2,737(W/h); energetická trieda A+ až A++; klimatická trieda SN-N-ST-T; nízka hlučnosť 39(dB(A)); osvetlenie chladničky: interné LED; farba: biela; umiestnenie dverových závesov: vpravo; nožičky: nastaviteľné, zadné pevné; rozmery spotrebiča VxŠxH(mm):1544x595x668; počet termostatov: 1

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ITSK, s.r.o. 4 729,00 0% EUR 30. Október 2017 148800

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×