Obstarávanie

Autobatérie do nákladných a osobných vozidiel.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
917,00
Zaplatené:
91.7%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31431000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
10.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Novovyrobené, nepoužívané akumulátory, otrasu vzdorné, 12V/225 Ah, štartovací prúd 1150 A, určené na štartovanie spaľovacích motorov a napájanie palubných sietí ; Novovyrobené, nepoužívané akumulátory, otrasu vzdorné 12V/180Ah, štartovací prúd 1000 A, určené na štartovanie spaľovacích motorov a napájanie palubných sietí; Novovyrobené, nepoužívané akumulátory 12V/100 Ah, štartovací prúd 800 A, určené na štartovanie spaľovacích motorov a napájanie palubných sietí; Novovyrobené, nepoužívané akumulátory 12V/75 Ah, štartovací prúd 600 A, určené na štartovanie spaľovacích motorov a napájanie palubných sietí; Akumulátory budú pripravené na okamžité použitie (naplnené, nabité).; Odber, preprava a likvidácia opotrebovaných olovených akumulátorov.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Olovený akumulátor 12V/225 Ah, štartovací prúd 1150 A, Jednotka: ks, Minimum: 0, Maximum: 2, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Olovený akumulátor 12V/180Ah, štartovací prúd 1000 A, Jednotka: ks, Minimum: 0, Maximum: 4, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Olovený akumulátor 12V/100 AH, štartovací prúd 800 A, Jednotka: ks, Minimum: 0, Maximum: 2, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Olovený akumulátor 12V/75 Ah, štartovací prúd 600 A, Jednotka: ks, Minimum: 0, Maximum: 2, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Marián Troliga - MT 4 917,00 0% EUR 27. Október 2017 148706

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×