Obstarávanie

APC náhradný batériový článok #117 do UPS APC


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Rada pre vysielanie a retransmisiu
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
500,00
Konečná suma(Bez DPH):
499,00
Zaplatené:
99.8%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31154000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

APC náhradný batériový článok #117 do UPS APC - originál

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Typ batérie, Hodnota / charakteristika: bez-údržbová, olovená, zatavená; Technické vlastnosti: Montáž batérie, Hodnota / charakteristika: uzavretá batéria; Technické vlastnosti: Počet batériových modulov, Hodnota / charakteristika: 1; Technické vlastnosti: Počet batériových blokov v reťazci, Hodnota / charakteristika: 10; Technické vlastnosti: Výstupné napätie batérie, Hodnota / charakteristika: 120; Technické vlastnosti: Maximálna výška, Hodnota / charakteristika: 76 mm; Technické vlastnosti: Maximálna šírka, Hodnota / charakteristika: 203 mm; Technické vlastnosti: Maximálna hĺbka, Hodnota / charakteristika: 584 mm; Technické vlastnosti: Čistá hmotnosť, Hodnota / charakteristika: 22,27 kg; Technické vlastnosti: Životnosť, Hodnota / charakteristika: 3 - 5 rokov; Technické vlastnosti: Prevádzková teplota, Hodnota / charakteristika: 0 - 40 stupňov Celzia; Technické vlastnosti: Prevádzková relatívna vlhkosť, Hodnota / charakteristika: 0 - 95 %

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: APC náhradný batériový článok #117 do UPS APC - originál, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
EKOFIN Prešov, s.r.o. 2 499,00 0% EUR 24. Október 2017 148402

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×