Obstarávanie

Mikroskop Zeiss Primo Star LED


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 172,00
Konečná suma(Bez DPH):
813,88
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34971000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Prístroj potrebný k výskumným projektom

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: kondenzorové prizmy - externý napájací zdroj 100 ... 240VAC / 50 ... 60Hz / 30VA s protiprachovým krytom, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 5 ml imerzného oleja, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: farebné filtre -  modrá, zelená, žltá, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 6V 30W halogénová žiarovka (náhradný diel)" "Primo Star LED microscope,fixed-Köhler,stage R,FOV 18,D=0:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: halogénové osvetlenie s 6V 30W halogénovou žiarovkou, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 4-polohy revolveru objektívov, sklon revolverovej hlavy objektívov ergonomicky - dozadu, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: mechanický stolik 75x30 mm, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: ovládanie vpravo a držiak vzorky s pružinovou svorkou vľavo, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: binokulárny tubus 30 ° / 20 - okuláre 10x / 18 Br. foc., Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Objektívy s korekciou =0 na nátery na podložnom sklíčku bez krycieho sklíčka, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Plan-Achromát 10x, 20x, 40x, 100x Oil - kondenzor 0,9 / 1,25 so štrbinou pre + crossline micrometer 10;100,d=23mm,for Primo, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Mikroskop, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 976,66 20% EUR 23. Október 2017 148275

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×