Obstarávanie

Oprava zadných bŕzd a nastavenie ručnej brzdy na motorovom vozidle KIA c´eed rok výroby 2010


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Štatistický úrad Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
490,00
Konečná suma(Bez DPH):
278,12
Zaplatené:
56.75%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34330000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Oprava bŕzd; Nastavenie ručnej brzdy; Súvisiace mechanické práce a materiál

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Servisné úkony motorového vozidla KIA C´eed, typ ED/B5PH1/M64AZ1 (objem motora 1 591 cm3, výkon 91,9 kW, otáčky 6 300 min., benzín), rok výroby 2010, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Výmena zadných čeľustí, Jednotka: sada, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Výmena zadného bubna, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Výmena zadného valčeka, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Brzdová kvapalina, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Spotrebný materiál, Jednotka: komplet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Mechanické práce, Jednotka: komplet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Motor-Car Poprad, spol. s r.o. 1 333,75 20% EUR 17. Október 2017 147764

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×