Obstarávanie

Odstránenie starého PVC zo schodov, podláh, dodanie a nalepenie nového PVC (2)


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústredie ľudovej umeleckej výroby
Typ obstarávania:
Stavebné práce
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
900,00
Konečná suma(Bez DPH):
624,58
Zaplatené:
69.39%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
45432111-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Rozsah v zmysle tech. špec pre údaj Maximum
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Odstránenie a likvidácia starého PVC zo schodov, chodby a dodávka, nalepenie nového PVC

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1.Odstránenie a likvidácia PVC krytiny- rovná plocha, vrátane príslušného množstva rohových gumených líšt, Hodnota / charakteristika: 2. poschodie; Technické vlastnosti: 2.Dodávka a pokládka PVC krytiny- rovná plocha, vrátane príslušného množstva rohových gumených líšt, lepidla., Hodnota / charakteristika: 2. poschodie; Technické vlastnosti: 3.Dodávka a pokládka PVC krytiny- schody, vrátane príslušného množstva rohových gumených líšt, lepidla., Hodnota / charakteristika: 1-2.poschodie; Technické vlastnosti: 4.Odstránenie a likvidácia PVC krytiny- schody, vrátane príslušného množstva rohových gumených líšt, Hodnota / charakteristika: 1-2.poschodie; Technické vlastnosti: Schody, Hodnota / charakteristika: 28 schodov s rozmerom 30x100 cm, protišmyková schodová hrana na každom schode; Technické vlastnosti: PVC krytina, Hodnota / charakteristika: PVC typ: Tarkett Stella RUBY 3755065 ( alebo ekvivalent), farebné prevedenie podľa výberu v rámci možností ponukovej ceny ( výber z minimálne 5 farebných variantov); Technické vlastnosti: PVC krytina, Hodnota / charakteristika: Pod pojmom alebo ekvivalent sa rozumie ekvivalentný druh PVC krytiny so zhodnými alebo lepšími parametrami.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1.Odstránenie a likvidácia PVC krytiny- rovná plocha, vrátane príslušného množstva rohových gumených líšt, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: 20,00, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 2.Dodávka a pokládka PVC krytiny- rovná plocha, vrátane príslušného množstva rohových gumených líšt, lepidla., Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: 20,00, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 3.Dodávka a pokládka PVC krytiny- schody, vrátane príslušného množstva rohových gumených líšt, lepidla., Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: 17,00, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 4.Odstránenie a likvidácia PVC krytiny- schody, vrátane príslušného množstva rohových gumených líšt, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: 17,00, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BRENO s.r.o. 1 749,50 20% EUR 12. Október 2017 147418

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×