Obstarávanie

Jednorázový zdravotnícky a laboratórny materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 447,62
Konečná suma(Bez DPH):
2 994,79
Zaplatené:
67.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33140000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
bal
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Spotrebný materiál do laboratórií určený pre výskumné účely a presné merania.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: obojsmerná (vzostupne, zostupne) graduácia, graduácia nad určenýobjem, hladké vnútorné steny, optická priehľadnosť, farebne označené bavlnené zátky, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: kódová farba, Hodnota / charakteristika: oranžová; Technické vlastnosti: balenie, Hodnota / charakteristika: samostatne zabalené do papierových lint-free/ plastovýchblistrov bez vlákien, stohovateľné pre dávkovacie krabice; Technické vlastnosti: materiál, Hodnota / charakteristika: PS

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: počet balení, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: obsah jedného balenia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: objem, Jednotka: ml, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 295; Technické vlastnosti: priemer, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 11

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 3 593,75 20% EUR 10. Október 2017 147228

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×