Obstarávanie

Kancelárske kreslo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
600,00
Konečná suma(Bez DPH):
301,39
Zaplatené:
50.23%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo SATURN alebo ekvivalent, Hodnota / charakteristika: veľmi kvalitné ergonomické kreslo s opierkou hlavy a bedrovou opierkou určené na dlhodobé sedenie; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: disponuje mnohými nastaveniami, ktoré umožnia kreslo i opierku hlavy presne prispôsobiť potrebám užívateľa; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: pri opierke hlavy možno nastaviť jej výšku, hĺbku uhla a uhol sklonu; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: u podrúčiek je možné nastaviť ich výšku a aj ich vzdialenosť od sedadla do strán; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: operadlo umožňuje nastaviť 5 polôh blokovania, v každej polohe umožňuje nastaviť tuhosť operadla; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: ďalej obsahuje nastavenie výšky sedu a sily protiváhy; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: spĺňa európsku normu EN 1335 1-3 (alebo ekvivalent); Technické vlastnosti: Rozmery:, Hodnota / charakteristika: hĺbka sedadla: 52 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nastaviteľná výška sedadla: 49 - 57 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: šírka operadla: 50 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: šírka sedadla: 53 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výška operadla: 80 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: farba: čierna; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nosnosť: 130 kg; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: materiál: textil/sieťovina; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: mechanizmus: synchrónna; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: konštrukcia: oceľová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
CODUM s.r.o. 4 361,67 20% EUR 28. September 2017 146480

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×