Obstarávanie

Prístroj na zhotovovanie vzoriek zo zmrazených rastlinných pletív


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
21 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
21 000,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

príprava mikroskopických rezov z rastlinných pletív rôznej tvrdosti; Voľne stojaci prístroj; Napájanie 230 V, jednofázové; Spotreba max. 860 VA; Hmotnosť max. 110 kg; Maximálna tepelná emisia (Heat emission): 860 J/s; Priestranná nerezová komora na zmrazovanie vzoriek pre min. 24 držiakov vzoriek; Vyhrievaný sklenený kryt komory; LED osvetlenie pracovnej komory; Min 2 pozície na šokové zmrazovanie pri teplote -55 °C; Veľká anti-roll platnička; Stabilný mechanizmus posunu vzorky, posun držiaku vzorky iba v osi Y (zvislo); Posun v osi Z (predozadný) realizovaný držiakom noža; Automatické odmrazovanie; Dezinfekcia pomocou UV-C žiarenia 254 nm; ; Korkové platničky pre vzorky; Držiak úzkych a širokých žiletiek; Rozsah nastavenia hrúbky vzorky: 0-100 μm; Rozsah hrúbky skrojovania: 0-300 μm; Horizontálny posun vzorky (horizontal specimen feed): 28 mm; Vertikálny posun vzorky (vertical stroke): 59 mm; Veľkosť vzorky: min. 50 mm; Jemný posun vzorky: max. 600 μm/s; Rýchly posun vzorky: min. 3000 μm/s; Odskok vzorky pri spätnom chode 0-200 μm, plne programovateľný; Orientácia vzorky horizontálne: 8°; Orientácia vzorky vertikálne: 8°; Orientácia vzorky v osi Z: 360°; Nádoba na odpadné tekutiny so senzorom naplnenia;

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MIKRO, spol. s r.o. 1 21 000,00 0% EUR 27. September 2017 146357

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×