Obstarávanie

Vybavenie laboratórnej miestnosti


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
380,50
Konečná suma(Bez DPH):
350,00
Zaplatené:
91.98%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Mikrocentrifúga (1 ks) - Centrifúga s pevnou rýchlosťou 6000rpm/2000g. Spúšťa sa zatvorením veka, zastavuje otvorením veka. Dodávaná s rotormi: 8 × 1,5/2,0ml skúmavky, 4 × (8 × 0,2ml) skúmavky, 8 adaptérmi pre 0,4/0,5 ml skúmavky. – 1 ks *alebo ekvivalent; Vortex Mixér (1 ks) –mixér pre jemné až intenzívne miešanie a resuspendovanie peletu v 0,5 ml, 1,5 ml, 15 ml a 50 ml skúmavkách. Ponúka variabilné typy rýchlosti pri miešaní a kontinuálne alebo dotykové ovládanie.Súčasťou sú gumové nožičky absorbujúce vibrácie a zabraňujúce pohybu mixéra. Možnosť využitia v teplotnom rozmedzí od 4 – 40°C. – 1 ks. * alebo ekvivalent

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 3 350,00 0% EUR 19. September 2017 145821

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×