Obstarávanie

Stĺpik zvodidlový a spojovací materiál na cestné oceľové zvodidlá


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 340,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 316,66
Zaplatené:
56.26%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
35113300-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
komplet
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Stĺpik zvodidlový  a spojovací materiál na opravu existujúcich cestných  zvodidiel určených na zvýšenie bezpečnosti ciest

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: spojovací materiál a stĺpiky  musia spĺňať protikoróznu ochranu podľa EN ISO 1461, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: úroveň uchytenia N2, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: kompaktibilita predmetu zákazky s existujúcim  systémom zvodidiel objednávateľa NH4, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: spojovací materiál a stĺpiky musia  spĺňať normu STN EN 1317-4, STN EN 1317-5, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Stĺpik zvodidlový UE 1900, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 80; Technické vlastnosti: Skrutka M16x30 s pologuľatou hlavou , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 340; Technické vlastnosti: Podložka D18, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 340; Technické vlastnosti: Matica M16, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 340; Technické vlastnosti: Matica M12, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Skrutka M12x30 s pologuľatou hlavou , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Podložka D14, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BRB systém, s.r.o. 3 1 580,00 20% EUR 19. September 2017 145745

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×