Obstarávanie

Elektrická smažiaca panvica PAEL-13


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Zariadenie pre seniorov a domov socialnych služieb Žilina
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 083,33
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39314000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kus
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

elektrická panvica na smaženie a opekanie

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: ochrana pred NDN, Hodnota / charakteristika: samočinným odpojením od zdroja; Technické vlastnosti: druh prostredia, Hodnota / charakteristika: podľa STN 33 0300 čl. 3.1.2; Technické vlastnosti: vyklápanie panvy, Hodnota / charakteristika: ručné; Technické vlastnosti: stupeň krytia, Hodnota / charakteristika: IP33; Technické vlastnosti: vaňa, Hodnota / charakteristika: liatina; Technické vlastnosti: elektrická smažiaca panvica - nová, nepoužitá, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: objem nádoby, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 35; Technické vlastnosti: hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 168; Technické vlastnosti: rozmery d x š x v - (v mm), Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1050 x 840 x 860; Technické vlastnosti: menovitý príkon, Jednotka: kW, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: menovité napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3N ~ 400 V / 50 Hz; Technické vlastnosti: napájacie napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3PEN ~ 400 V / 50 Hz; Technické vlastnosti: rozsah regulácie, Jednotka: °C, Minimum: 50, Maximum: 200, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška panvy s otvoreným vekom, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1725

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Adam Chabada 1 2 500,00 20% EUR 18. September 2017 145625

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×