Obstarávanie

Set bezpečnostných uzáverov na zásobné fľaše HPLC rozpúšťadiel


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
960,00
Konečná suma(Bez DPH):
960,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44618300-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Set na odpad organických rozpúšťadiel: 5 litrový kanister na odpad rozpúšťadiel z HPLC, materiál: PP, biela farba, otvor zo závitom GL45, bezpečnostný uzáver závit GL45, otvor 2x2,3/3,2mm OD, 1x6,4-9 mm ID, uhlíkový filter veľkosti S - 1ks.; Bezpečnostný uzáver na fľaše zo závitom GL45, 1xPFA fittings 2,3/3,2 mm OD, vzduchový filter - 3ks.; Bezpečnostný uzáver na fľaše zo závitom GL45, 2xPFA fittings 2,3/3,2 mm OD, vzduchový filter - 6ks.; Záslepka na fľašové uzávery, UNF 1/4 inch 28G, balenie 10 kusov - 1bal.; Vzduchový filter na fľašové uzávery, UNF 1/4 inch 28G, vymeniteľné každých 6 mesiacov - 16ks.; PFA fiting s integrovanou ferulou, 1,6 mm OD, zelená farba, balenie 5 kusov - 1bal.; PFA fiting s integrovanou ferulou, 2,3 mm OD, šedá farba, balenie 5 kusov - 1bal.; PFA fiting s integrovanou ferulou, 3,2 mm OD, čierna farba, balenie 5 kusov - 1bal.; Odvádzací vzduchový filter (exhaust filter), filtračný povrch +- 30000 m2 - 1ks

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 960,00 0% EUR 13. September 2017 145562

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×