Obstarávanie

Masážny stôl


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
477,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39121200-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Nové nepoužívané  masážne  stoly vrátane nástavca na  hlavu a obalu na nástavec, balenia, dopravy, vyloženia na konkrétne pracovisko uvedené v objednávke a iných nákladov potrebných na realizáciu zákazky.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Multivrstvový systém s pamäťovou penou, Hodnota / charakteristika: výška min.7,6 cm; Technické vlastnosti: 2. Dvojitý šróbovací systém na reguláciu výšky stola, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 3. Farba, Hodnota / charakteristika: béžová; Technické vlastnosti: 4. Rozmery, Hodnota / charakteristika: 192 x 81 cm; Technické vlastnosti: 5. Nástavec na hlavu: , Hodnota / charakteristika: oblúkový, plne nastaviteľný, hliníkový rám s drevenou/umelohmotnou oblúkovou základňou; Technické vlastnosti: 6.Obal na nástavec na hlavu: , Hodnota / charakteristika:  oblúkový, ľahko upevniteľný na drevený rám pomocou suchého zipsu, farba béžová; Technické vlastnosti: 7. Referenčný produkt:, Hodnota / charakteristika: napr.Luban Muller Deluxe; Technické vlastnosti: 8. V prípade, že dodávateľ ponúka tovar, ktorý je ekvivalentom uvedeného referenčného produktu, tento ekvivalent musí mať porovnateľné, resp. lepšie technické parametre., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Masážny stôl z bukového dreva, zaoblené rohy stola, vrátane nástavca na hlavu a obalu na nástavec, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 1.1. Výšková nastaviteľnosť, Jednotka: cm, Minimum: 61, Maximum: 86,5, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×