Obstarávanie

Ochranné pásy a lišty na stenu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
6 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
m, ks
Množstvo:
328.28
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

ochranné prvky - pásy a lišty (kryty) rohov, lepené na stenu pre zamedzenie poškodenia povrchu stien a rohov mobilnými zariadeniami, zaistenie bezpečnosti a orientácie klientov v interiéroch, kryty rohov v 90 stupňovom uhle, kryty rohov variabilné - iné ako 90 stupňové,; povrch materiálu jemne štrukturovaný (nie hladký), zaoblená spodná aj vrchná hrana pásov a líšt (bezpečnosť klientov),; ľahké čistenie ochranných prvkov, odolnosť materiálu voči bežným dezinfekčným prostriedkom, chemická odolnosť materiálu, odolnosť voči mechanickému poškodeniu - poškriabanie, náraz,; materiál s baktericídnym účinkom proti infekciám podľa európskej normy ISO 22196,; požiarna odolnosť pásov a líšt triedy B-s1-dO podľa EN 13501-1,; možnosť vybrať si pásy a lišty z viacerých farieb podľa požiadavky objednávateľa,

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: šírka ochranných pásov, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: hrúbka materiálu ochranných pásov a líšt, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: množstvo ochranných pásov, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 328; Technické vlastnosti: množstvo ochranných líšt (krytov) v 90 stupňovom uhle , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 19; Technické vlastnosti: množstvo variabilných ochranných líšt (krytov), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 9

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
INVISTA Craft s.r.o. 1 0,00 0% EUR 14. September 2017 145213

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×