Obstarávanie

Kreslá


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 644,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
30.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

stabilná konštrukcia, kreslo s dostatočne pevnými operadlami pre potreby zdvíhania sa,; skelet kresla, alebo aspoň časti (nohy, operadlá) drevené, farba dreva tmavohnedá, viď. príloha; skelet kresla, alebo jeho časti nesmú byť kovové ani plastové; poťah kresiel - kvalitná koženka s vlastnosťami spĺňajúcimi normy na použitie do vysokozáťažového prostredia, oderuvzdornosť, možnosť objednávateľa vybrať si z viacerých farieb,; minimálne sedák a operadlo potiahnuté koženkou, viď. príloha

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: počet kresiel, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: celková výška kresla, Jednotka: cm, Minimum: 780, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: celková šírka kresla, Jednotka: cm, Minimum: 615, Maximum: 620, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: celková hĺbka kresla, Jednotka: cm, Minimum: 590, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška sedacej časti, Jednotka: cm, Minimum: 43, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: nosnosť kresla, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 150

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
DREVEX EU, s.r.o. 9 0,00 0% EUR 14. September 2017 145188

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×