Obstarávanie

Proteíny a enzýmy


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
168,00
Konečná suma(Bez DPH):
116,66
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24965000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
bal
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Restrikčné enzýmy pre molekulárnu biológiu; príprava štandardov pre kvantitatívnu PCR

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: popis: , Hodnota / charakteristika: koncentrácia 20000 jednotiek/ml; Technické vlastnosti: použitie , Hodnota / charakteristika: pre štiepenie špecifickej DNA

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Restrikčná endonukleáza s vysokou fidelitou NotI-HF R3189S, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 1.1 obsah 1 balenia, Jednotka: enzýmová jednotka, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: 2.Restrikčná endonukleáza s vysokou fidelitou SacI-HF R3156S, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2.1 obsah 1 balenia, Jednotka: enzýmová jednotka, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2000

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BIOTECH s.r.o. 1 140,00 20% EUR 11. September 2017 145146

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×