Obstarávanie

Drvič biologického odpadu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Fiľakovo
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
62 480,00
Konečná suma(Bez DPH):
29 791,66
Zaplatené:
47.68%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
16000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nový, nepoužitý stroj určený k drveniu drevenej hmoty a biologického odpadu (konáre, lístie...)

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Pohon, Hodnota / charakteristika: diesel motor Hatz alebo ekvivalent; Technické vlastnosti: Manipulačný podvozok, Hodnota / charakteristika: 25 km/h; Technické vlastnosti: Podávanie materiálu, Hodnota / charakteristika: hydraulicky ovládané podávacie valce; Technické vlastnosti: Vkladacia násypka, Hodnota / charakteristika: s dopravníkom; Technické vlastnosti: Spôsob drvenia , Hodnota / charakteristika: kladivkový

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Výkon pohonu, Jednotka: HP, Minimum: 70, Maximum: 100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Otváranie vstupného otvoru, Jednotka: mm, Minimum: 200, Maximum: 320, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Teoretický hodinový výkon , Jednotka: m3, Minimum: 18, Maximum: 30, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GROSSA NOVA s.r.o. 3 35 750,00 20% EUR 8. September 2017 145138

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×