Obstarávanie

Akumulátory 12 V 5Ah


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody a ústav na výkon väzby
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
450,00
Konečná suma(Bez DPH):
183,33
Zaplatené:
40.74%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31400000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Novovyrobené, nepoužívané olovené akumulátory ako zdroj elektrickej energie do UPS - APC SMX3000RMHV2U

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Rozmer konektora, Hodnota / charakteristika: faston 6,3 mm; Technické vlastnosti: Typ konektora - značenie, Hodnota / charakteristika: F1; Technické vlastnosti: Rozsah menovitej prevádzkovej teploty, Hodnota / charakteristika: 20°C ± 3°C; Technické vlastnosti: Udržiavacie nabíjacie napätie, Hodnota / charakteristika: 13.5 až 13.9 V = pri 20°C; Technické vlastnosti: Odporúčaný maximálny nabíjací prúd, Hodnota / charakteristika: 2,0 A; Technické vlastnosti: Egalizácia a cyklická prevádzka , Hodnota / charakteristika: 14.4 až 15.0 V = pri 20°C; Technické vlastnosti: Recyklačný poplatok zahrnutý v cene výrobku, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Záručná doba, Hodnota / charakteristika: min. 24 mesiacov; Technické vlastnosti: Optimálna životnosť, Hodnota / charakteristika: 5 rokov

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Batéria olovená do UPS, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: Napätie bloku, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12; Technické vlastnosti: Rozmery (d x š x v): , Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 90x71x101; Technické vlastnosti: Kapacita batérie, Jednotka: Ah/20 hod., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5,0

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
HENRYSO, s.r.o. 4 220,00 20% EUR 4. September 2017 145065

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×