Obstarávanie

kancelársky nábytok


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 656,10
Konečná suma(Bez DPH):
983,33
Zaplatené:
59.37%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kancelársky nábytok

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo Combi XL, alebo ekvivalent: - čalúnené z čiernej ekokože, plynulé nastavenie výšky plynovým piestom, nosnosť min. 120 kg, hojdacia mechanika s možnosťou aretácie v základných polohách a nastavením tuhosti hojdania, min. 5 ks kolies, opierky rúk čalúnené ekokožou- čierna farba, alebo drevené, opierky rúk odklápacie pre jednoduchšie prisunutie kresla k stolu, výška stoličky: min. 113, hĺbka sedadla: min. 50cm, šírka sedadla: min. 52 cm, výška operadla: min. 72 cm., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo DERRY TEX, alebo ekvivalent: Plastové podpierky rúk skrutkované do sedadla a operadla, hojdacia mechanika s možnosťou nastavenia tuhosti hojdania, plynulé nastavenie výšky plynovým piestom, kovový chrómovaný kríž s 5 ks kolieskami, nosnosť min. 120 kg, farba čalúnenia: sivo-čierna, čierna, výška stoličky: min. 115 cm, hĺbka sedadla: min. 50cm, šírka sedadla: min. 49cm, výška operadla: min. 68 cm., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Váľanda s úložným priestorom:Jednolôžková čalúnená váľanda s vlastným, uzavretým úložným priestorom s otváracím mechanizmom,poťahový materiál ložnej časti z pevného látkového poťahu v odtieňoch hnedej, alebo oranžovej, šírka váľandy min. 90 cm, výška min. 42 cm, dĺžka min. 200 cm, spacia plocha min. 90x200 cm;minimálna odporúčaná nosnosť 100 kg, sendvičový matrac hrúbky min. 12 cm, obvodová časť úložného priestoru-čalúnená, spodok váľandy opatrený plastovými, alebo kovovými nožičkami výšky min. 2 cm., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEGA, s.r.o. 4 1 180,00 20% EUR 25. August 2017 144679

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×