Obstarávanie

Letné pneumatiky na dodávkové vozidlo - nové


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
352,00
Konečná suma(Bez DPH):
258,25
Zaplatené:
73.36%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34351100-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
4.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

letné pneumatiky

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Spotreba paliva podľa EU, Hodnota / charakteristika: trieda E; Technické vlastnosti: 3. Letné pneumatiky dodávkové, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 4. Rozmer pneumatiky, Hodnota / charakteristika: R 630 AZ 215/70 R15 109S C; Technické vlastnosti: 5. Bezpečnosť za mokra podľa EU, Hodnota / charakteristika: trieda B

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Pneumatiky letné, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: 1. Index nosnosti, Jednotka: index, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 109; Technické vlastnosti: 2. Index rýchlosti, Jednotka: index, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: S; Technické vlastnosti: 3. Trieda hlučnosti podľa EU, Jednotka: dB, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 72 ; Technické vlastnosti: 4. Rok výroby, Jednotka: rok, Minimum: 2017, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MAGNUS COMPANY, s.r.o. 3 309,90 20% EUR 11. August 2017 143934

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×