Obstarávanie

Kancelárske kreslá vrátane montáže


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
444,00
Konečná suma(Bez DPH):
229,16
Zaplatené:
51.61%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39130000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
4.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Stabilné kancelárske kreslo v prevedení ekokoža vhodné na dlhodobé sedenie pri počítači s možnosťou nastavenia výšky sedenia s podrúčkami

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Poťah-materiál, Hodnota / charakteristika: ekokoža; Technické vlastnosti: Pochrómovaná kovová ružica, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Pochrómované kovové podrúčky, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Pochrómované kovové nohy, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Farba, Hodnota / charakteristika: hnedá ekokoža / béžová ekokoža; Technické vlastnosti: Kolieska, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: 110, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Šírka, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 60; Technické vlastnosti: Hĺbka, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 68,5; Technické vlastnosti: Výška, Jednotka: cm, Minimum: 108,5, Maximum: 118,5, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 14, Maximum: 15, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výška sedu, Jednotka: cm, Minimum: 52, Maximum: 62, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Miroslav Šimko SIMEX 3 275,00 20% EUR 9. August 2017 143869

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×