Obstarávanie

Skriňa otvorená - čerešňa


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Krajská prokuratúra v Prešove
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
300,00
Konečná suma(Bez DPH):
179,85
Zaplatené:
59.95%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Skriňa otvorená - čerešňa

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: typ dverí - bez dverí, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: horná doska a police sú vyrobené z laminovanej drievotriesky hrúbky 25 mm, korpus z lamina hrúbky 16 mm a všetky hrany sú vybavené plastovou ABS hranou. Kovové úchyty z lešteného hliníka, pohľadový chrbát skrine umožňuje postavenie nábytku do priestoru, nosnosť police 30 kg pri rovnomernom zaťažení, police pevné, vzdialenosť medzi policami 30 cm., Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: vrátane dopravy a montáže v kancelárii, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Skriňa otvorená, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: rozmery: šxhxv, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 800x400x1800; Technické vlastnosti: výška:, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1800; Technické vlastnosti: šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 800; Technické vlastnosti: hlbka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 400; Technické vlastnosti: počet políc, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lucia Hucíková - ŠKOLÁĆIK MAJO 4 215,83 20% EUR 4. August 2017 143457

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×